Paddleboardy KIBOKO,

možnost otestovat vybrané boardy, zapůjčit, koupit

ceník půjčovného 2020.jpg
logo kibiko.png
leták_na_web.png

Po domluvě je možné otestovat vybrané produkty na Papeži, tel.: 777305266, m.ciboch@gmail.com

malawi 230 ft.png

PADDLEBOARD KIBOKO

Malawi 230

MALAWI 230  FT – všestranný, stabilní a přitom obratný plovák s výtlakem 230 litrů je určen pro jezdce do 100 kg. Díky své obratnosti a snadnému ovládání je vhodný k jízdě na moři a jezerech, ale i ke sjíždění řek a menších příbojových vln. Je to typický představitel kategorie univerzálních / allround paddleboardů, které důstojně obstojí téměř v jakýchkoli podmínkách, kromě rychlé sportovně-závodní jízdy.

Od:

14 700 Kč

tembo 330 ft.png

PADDLEBOARD KIBOKO

TEMBO 330 FT

Tembo 330 FT – nejširší a nejstabilnější paddleboard celé modelové řady Kiboko vyrobený předlaminovanou technologií uveze až 160 kg. Je ideální pro výlety s dětmi a pohodovou jízdu na klidné hladině moře nebo jezera. Díky maximální stabilitě jej doporučujeme také ke cvičení jógy.

Je to typický představitel kategorie univerzálních / allround paddleboardů, který mají v oblibě především začínající paddleboardisté.

Tembo 330 SL  je osazen třemi napevno nalepenými ploutvičkami. Fixní ploutvičky jsou pružné, odolné a vyznačují se tvarovou pamětí, proto se nemusíte obávat jejich poškození.

Od:

15 200 Kč

safari 270 ft.png

PADDLEBOARD KIBOKO

SAFARI 270 FT WINDSUP

SAFARI 270 windSUP  – je ztělesněním nejrozšířenější formy paddleboardingu, tj. poklidné výletní jízdy na rovné hladině bez zbytečné námahy a rizika nechtěného pádu do vody. Dobře vede směr a je rychlejší než univerzální allround plováky. Tyto vlastnosti z něj dělají ideální paddleboard na delší plavby. Díky své šířce 84 cm je velmi stabilní, a proto jej doporučujeme také ke cvičení jógy.

Od:

19 400 Kč