GYMNSATICKÉ TRÉNINKY ZAČÍNAJÍ 16.9. V TĚLOCVIČNĚ 2.ZŠ Dobříš. Následující trénink z organizačních důvodů až 30.9. (trenéři jsou na sportovních kurzech 2.ZŠ).

7.jpeg

Gymnastika bude pro velký zájem řešena tímto způsobem: Gymnasti, kteří už k nám chodili, mohou dále pokračovat. Další uchazeči mohou navštívit gymnastický oddíl přímo na tréninku a zde platí stejná pravidla jako u atletiky (vyzkoušet 2 až 3 tréninky a až pak řešíme přihlášky). Pokud bude gymnastický oddíl naplněn, dáme informaci na internetové stránky a přímo na tréninku.

JAK CVIČÍME: Zaměřujeme se na herní formy gymnastiky. Nejsme závodní gymnastika a výkon není pro nás důležitější, než radost z pohybu. Všestranný rozvoj jedince je na prvním místě.

Cvičenci získávají dovednosti cvičením na koberci - prostná cvičení - různé formy kotoulů, válení, plazení, stoj na hlavě, stoj na rukou, přemety stranou, vpřed, rondát. Cvičení na hrazdě, kruzích, přeskoky, šplhání na tyči, laně, cviky na kladině, žebříku a ribstolích. Na závěr každé lekce je zařazeno protahování celého těla.

VĚK DĚTÍ: 4 až 12 let.

 

KDY: čtvrtek 16:00 - 17:00 tělocvična 2.ZŠ Dobříš, Školní 1035.

CENA KURZU: za pololetí 2000,- Kč.

TRENÉŘI: Ciboch Michal, Jaromír Boubal

PŘIHLÁŠKA: do oddílu gymnastiky zde PŘIHLÁŠKA

PLATBA: účet na platby za gymnastiku za pololetí 2001601683/2010.

Identifikace platby: do zprávy pro příjemce uvést příjmení a jméno gymnasty/gymnastky.

2.jpeg
10.jpeg
gymnastika-logo-cerna.png
1.jpeg