ONLINE TRÉNINKY ZDE

TRÉNINKY SAD BUDOU OPĚT PROBÍHAT PO UKONČENÍ VLÁDNÍCH OPATŘENÍ, KTERÉ ZATÍM TRÉNOVÁNÍ NEUMOŽŇUJÍ. INFORMACE ZVEŘEJNÍME ZDE. DRŽÍME VŠEM SPORTOVCŮM PALCE, ABY TOTO OBDOBÍ ZVLÁDLI A NENECHALI SE ODRADIT OD SPORTOVNÍCH AKTIVIT. V TOMTO OBDOBÍ NEJLÉPE BRUSLE, BĚZKY, BOBY, BĚH...

Na stránkách atletiky online tréninky formou odkazů na tréninková videa.  Tréninky jsou připraveny pro domácí prostředí, připravte si sálovky, cvičební úbor a pití. 

Tréninky venkovní, zatím i přes rozvolnění z důvodu malého počtu a počasí probíhat nemohou. Hodně zdraví a sportu v omezených podmínkách vám přejí vaši trenéři!

FOTKY ZE SPORTOVNÍCH KURZŮ

ODKAZ NÍŽE NA FACEBOOK

ATLETIKA
FLORBAL
KAJAK
WINDSURFING, PADDLEBOARD
GYMNASTIKA
LYŽOVÁNÍ
PLAVÁNÍ

PŘI KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK (LOGO)

ODDÍLU SE ZOBRAZÍ STRÁNKY ODDÍLU

SAD

• Sportovní akademie Dobříš z. s., dále SAD vznikla za účelem poskytování smysluplných sportovních aktivit, které vedou ke zdravému rozvoji jedince a zdravému trávení volného času. Činnosti v rámci SAD předcházejí vzniku sociálně-patologických jevů a rizikového chování mladé generace.

• Zaměřujeme se na sportovní přípravu dětí od věku 4 let až do juniorských kategorií. Na všeobecný rozvoj v období mladšího školního věku, “zlatém období motoriky“, ve kterém se u velké části dětí výchovou a tréninkem daří poměrně snadno a rychle rozvíjet pohybové dovednosti a obratnost.

© 2023 by Phoenix Bulldogs Team. Proudly created Ciboch Michal with Wix.com

  • Instagram - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
IMG_20200731_140142